קחי אחריות\ איזבל שטיימן סוקולסקיתכירו את Izabell Shteiman Sokolski בת 33 נשואה + 2 גילתה בעזרת בן זוגה את הגוש חודשיים לפני יום הולדתה ה 33

איזבל: ״לפני כשנה הרגשתי משהו בשד, הרגשתי שמשהו לא בסדר איתי. כאב לי החזה, שינויים מוזרים בפטמה, פה ושם היה נוזל לי חלב ואני כבר ארבע שנים מאז הלידה האחרונה, במשך שנה וחצי אם לא יותר, התעלמתי מהסימנים. איך יכולתי לחשוב על עצמי כשאני בתהליך של בריחה מהמציאות. סעדתי את אבא שלי שחלה בסרטן הקיבה, והרגשתי ילדה אבודה ומפוחדת שלא רוצה להיות יתומה. לפני כשנה אבא נפטר, יומיים אחרי שקמתי מהשבעה היה לי תור לכירורג, לא הייתי מסוגלת להתמודד עם זה ולא הלכתי לבדיקה. ואז ביוני ,2018 באחד הלילות לאחר שסיימנו לאהוב אחד את השניה בסערה. שכבנו צמודים ונרגענו במיטה, העברתי יד ממששת על החזה שלי והרגשתי גוש לא מוכר, בקשתי ממנו שימשש. הוא הרגיש את הגוש ובאדישות האופינית לו אמר, "לכי לבדוק." הפעם הלכתי לרופא והוא שלח אותי להמשך בדיקות.


באולטרסאונד בעלי היה איתי, וברגע שנאמר לי שעלי לעשות ביופסיה התחלתי לבכות. באותו זמן כבר הבנתי הכל אבל הוא ניסה להרגיע ולצחוק איתי. את התשובות קיבלתי שבועיים לאחר יומהולדת 33 שלי, סוג של מתנה מפחידה. אני איזבל שטיימן סוקולסקי נשואה פלוס שתיים חולת סרטן השד. אני יושבת מול הפרופסור והאחות, בעלי לידי והפרופסור נואם לי כמה זה סרטן קל ופשוט ...פשוט?? ברגע זה היה לי חושך בעיניים ושקט באוזניים לא שמעתי כלום חוץ מהפחד. בעלי נמצא לצידי בדרכו שלו שלעיתים נראית סוג של אדישות. הוא איש מופנם וקשה היה לי להבין מה קורה איתו. אחרי כחודש פרצתי בבכי גדול הוא ואז הוא אמר שקשה לו לראות אותי כואבת נפשית. מאז מאד התקרבנו ואנחנו מדברים יותר על הענין ומנסים למצוא את הדרך המתאימה לנו לעבור גם את החוויה המטלטלת הזו. היום אני מחלימה מהניתוח שבו הוצא הגידול מהשד שלי ואני מחכה לחדשות טובות... ותוך כדי המתנה אני מבינה שקודם אני. קודם האושר שלי. אני רוצה לקבל את עצמי לחבק וללטף.

מוזמנות לבקר בבלוג המקסים של איזבל www.pinkerbell.co.il

#קחיאחריות #לכילהבדק #החודשכולםלובשיםורוד #התמודדות #החלמה #סיפורבסטייל #יאנהפאשיין #גילוימוקדם #סרטןהשד

127 צפיות

אשמח לשמוע ממך

YANA FASION

ניתן גם להזמין משלוח בטלפון:

054-270-98-98 / 073-741-3351

מייל: yanadarom@gmail.com

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook Black Round

 סניף ירושלים 

שד' משה דיין 158, ירושלים

שעות פתיחה:

ראשון, שלישי, חמישי - 10:00-18:00

שני, רביעי, שישי בתאום מראש
בטל. 050-7336672

 סניף חיפה

רחוב החלוץ 22, חיפה

שעות פתיחה:

שני ורביעי 9:00-15:00

שישי 9:00-13:00

ראשון, שלישי וחמישי
בתיאום טלפוני מראש

 סניף תל-אביב 

 שד' יהודית 29, ת"א

שעות פתיחה:

כל יום 10:00-18:00

שישי 10:00-14:00
(החנות בהליכה רגלית מרכבת עזריאלי)

כל הזכויות שמורות ליאנה דרום